آلبیلاد میهن پرست / ارتش به ماجراجویان هشدار می دهد که سعی نکنند وحدت ملی را خدشه دار کنند

[ad_1]

تیم خوشحال چنگریها

Albilad Net / M.kh – امروز تیم خوشحال چنگریها گفتند رئیس ستاد ارتش ملی خلق ، در یک سخنرانی در بازدید کاری و بازرسی از منطقه دوم نظامی اوران ، که به افتخار هفتاد و هفتمین سالگرد کشتارهای 8 مه 1945 رخ می دهد: “من می خواهم یک خاطره ملی جاودانه جمع کنم ، همان قتل عام 8 مه 1945 ، خاطره ای که رئیس جمهوری آخرین بار برای آن مشخص کرد به عنوان روز یادبود ملی ”

وی افزود: شکی نیست که این خاطره جاویدان لحظه ای اساسی در تأثیر آن بر روند وقایع بود ، زیرا اولین جرقه انقلاب مبارک آزادی یکی از نتایج این نسل کشی استعمار هولناک است ، که پنهان بودن نفرت از اینکه فرانسه استعماری مردم الجزایر را آزمایش کرد و بیش از یک قربانی گرفت. 45 هزار شهید. “

وی ادامه داد: همه مردم الجزایر علاوه بر هوشیاری در حفظ وحدت ملی ، سرزمینی و ملی که باید به آن پایبند باشند ، باید هوشیاری و میهن پرستی بالایی داشته باشند ، خصوصاً با توجه به پیامدهای تحمیل شده از حوادث کنونی منطقه و سطح بین المللی. “

وی افزود: کشور ما در حال گذر از یک مرحله سرنوشت ساز در تاریخ مدرن خود برای همه آزادگان الجزایر و فرزندان وفادار آن است ، وفادار به تشکیل دولت ملی متحد ایجاد شده توسط انقلاب مبارک آزادی و ویژگی های آن متشکل از بیانیه جاودان 1 نوامبر نسبت به او قوی شوید و از دفاع از او ناامید شوید. “

امروز ، سرلشكر چنگریها جلسه ای جهت گیری با رهبران و كاربران حزب دوم نظامی برگزار كرد و در آنجا وی یك سخنرانی رهنمود را آغاز كرد و ابتدا با دعوت از حاضران برای یادآوری كشتارهای دلخراش 8 مه 1945 كه یك نكته اساسی بود ، سخنرانی كرد. در تأثیر آن بر روند وقایع.

کلمه کامل تیم چنگریها

من می خواهم یک خاطره ماندگار ملی ، که خاطره غم انگیز کشتارهای 8 مه 1945 است ، جمع آوری کنم. امسال هفتاد و ششمین سالگرد آن را جشن گرفتیم (76) ، خاطره ای که سال گذشته توسط رئیس جمهور ایجاد شد ، فرمانده کل نیروهای مسلح ، وزیر دفاع ملی ، یک روز یادبود ملی.

شکی نیست که این خاطره جاویدان لحظه ای مهم در تأثیر آن بر روند وقایع بود ، زیرا اولین جرقه انقلاب مبارک آزادی یکی از نتایج این نسل کشی وحشتناک استعماری بود ، که به وضوح نشان دهنده نفرت پنهانی از استعمار فرانسه است. برای مردم الجزایر و بیش از 45000 شهید داشت.

و این کشور امروز کشور ما است ، که در یک مرحله سرنوشت ساز در تاریخ مدرن خود زندگی می کند ، در نتیجه آنچه حوادث فعلی در سطح منطقه ای و بین المللی بر تمام مردم آزاد الجزایر و فرزندان وفادار آن ، وفادار به جوهر ملت – تحمیل می کند – دولتی که از انقلاب مبارک آزادی ایجاد شده است و ویژگی های آن توسط اول ماه نوامبر جاودانه ترسیم شده است. این حوادث تسریع شده توسط هوشیاری شدید و میهن پرستی بالا ، علاوه بر اطمینان از حفظ وحدت ملی ، سرزمینی و ملی ، لازم است. همه ما باید پایبند باشیم ، حق او را نفی کنیم و در روح و روانمان سلام کنیم و ناامیدانه از او دفاع کنیم.

بر این اساس ، من از این فرصت استفاده می کنم و به ماجراجویان از همه فرقه ها و عقاید ایدئولوژیک هشدار می دهم که سعی نکنند وحدت ملی را تضعیف کنند ، و ما در مورد آنها می گوییم که ما ، در ارتش ملی خلق ، در برابر هر کسی که قصد دخالت در ما را داشته باشد محکم ایستاده و مجبور خواهیم شد. بی وقفه تلاش خواهند کرد تا برنامه های شنیع خود را در معرض افکار عمومی ملی و بین المللی قرار دهند ، زیرا ما هستیم. ما قاطعانه اعتقاد داریم که وحدت ملی چراغی است که راه ما را روشن می کند و با تشدید بحران ها و سختی ها عزم ما را تقویت می کند و به همین دلیل مطمئن ترین تضمین ساخت یک الجزایر قوی ، متحد ، پیشرفته و وفادار بر ارزش های برجسته ما است. اجداد و آرمان های آنها ، بنابراین وجود و بقای ما را در جهانی پر از چالش به جای ترحم ضعف و منفعل تحمیل می کنند. “

در پایان جلسه ، تیم به مداخله رهبران و کاربران منطقه گوش فرا داد ، که آنها آمادگی دائمی خود را برای از بین بردن همه چالش ها و افزایش شرط بندی برای محافظت از امنیت و ثبات کشور و حفظ حاکمیت ملی ابراز داشتند.

در آغاز ، پس از مراسم استقبال ، تیم با همراهی سرلشکر جمال حاج لاروسی ، فرمانده منطقه دوم نظامی ، با رحمت بر روح مبارز سقوط کرده “بوجانان احمد ، بنام سی عباس” ، که ستاد منطقه را تحمل می کند ، ایستاد. به نام او. ، جایی که او در مقابل یادبود تاج گل گذاشت. وی کشف کتاب را بر روح خود و بر روح شهدای پاک قرائت کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *