اتحادیه اتحادیه کارگری رهبران و دستیاران آموزش تصمیم می گیرد که آزمون بعدی حرفه ای را تحریم کند

[ad_1]

… یک تصویر رسا

Albilad Net / P.Line– اتحادیه سراسری رهبران و دستیاران تصمیم گرفته است که آزمون حرفه ای بعدی را که برای 10 ژوئیه 2021 برنامه ریزی شده است ، از درجه دستیار ارشد آموزش و پرورش تا درجه سرپرست آموزش و پرورش و از درجه سرپرست آموزش و پرورش تحریم کند. رئیس آموزش – رئیس آموزش و پرورش – طبق بیانیه اتحادیه – “آلبیلاد نت” نسخه ای از آن را دریافت کرد.

این منبع خاطرنشان کرد که دلیل تحریم به دلیل تمام موارد مطرح شده در وزارت آموزش و پرورش بوده است.

در بیانیه اتحادیه از وزارت آموزش و پرورش خواسته شده است “برنامه های سالانه مدیریت منابع انسانی را بازبینی کرده و تعداد موقعیت های مالی ذکر شده در تصمیمات مربوط به افتتاح امتحانات حرفه ای برای ارتقا and و اتخاذ سازوکار Kouta را با اصلاحیه بخشنامه 16 № – 97 ، که مطابق با مفاد فرمان اجرایی 12-2-240 نیست. “همچنین” درخواست مجوز انحصاری از خدمات کشوری به منظور انتقال خودکار موقعیت های مالی در امتحانات حرفه ای برای ارتقا rank در درجه ناظر و رئیس آموزش و پرورش ناظر آموزش و پرورش “، با توجه به اینکه بیانیه اضافه شده است – به تعداد زیادی از کسانی که شرایط لازم برای ارتقا to سطح بالاتر را دارند ، و بنابراین هر یک به طور متوسط ​​بیش از ده نفر ، بدون در نظر گرفتن موقعیت های تبلیغ شده ، مستقیماً ارتقا می یابند.

اتحادیه همچنین بر لزوم “نهایی کردن پرونده اعضای رده های فقیر به عنوان دستیار و دستیار ارشد آموزش و پرورش و توانایی آنها برای صلاحیت به عنوان ناظر آموزش” تأکید کرد.

این منبع ذکر کرد که اعلامیه رسمی تصمیمات مربوط به افتتاح امتحانات حرفه ای برای جلسه در ژوئیه 2021 با در نظر گرفتن تعداد کمی و موقعیت های مالی بسیار اندک که بهترین برآوردها را نشان نمی دهد ، حداقل حقوق حرفه ای را برای ارتقا to به رتبه های بالاتر برآورده نمی کند ، 3٪ از افرادی که واجد شرایط ارتقا هستند ، به ویژه که کشورهایی با موقعیت صفر وجود دارند ، مانند تیندوف ، لاغوات و سوک آهراس ، که “واضح و آشکار احساسات هزاران دستیار و رهبر آموزش است”. “این توسط ادارات آموزش و پرورش اجرا می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *