large-115964فورار-جميع-المواطنين-مدعوون-للتلقيح-ضد-كورونا-على-مستوى-الفضاءات-الجوارية-3abec.PNG

از همه شهروندان دعوت می شود که در سطح محله واکسینه شوند

بخشی از کمپین واکسیناسیون

albilad.net – سخنگوی کمیته علمی نظارت بر اپیدمی تاجگذاری در الجزایر ، دکتر جمال فورار ، صبح امروز یکشنبه شروع کمپین تهیه واکسن Covid-19 را در خارج از مراکز بهداشتی درمانی مشاهده کرد و این در سطح الکاتانی است. میدان در باب ال. متعلق به پایتخت.

در آغاز محاکمه ، فورار گفت که محله ها برای رساندن واکسن به شهروندان در تمام ایالت ها قبل از پایان این هفته اختصاص داده خواهد شد ، زیرا وی از فردا دوشنبه همین روند را در 20 ایالت آغاز خواهد کرد.

سخنگو از همه شهروندان 18 سال به بالا خواست تا در فضاهای باز خارج از مراکز بهداشتی درمانی درخواست واکسن بدهند ، خواه در سیستم عامل دیجیتال ثبت شده برای این فرآیند ثبت شده باشند یا نه.

فورار گفت: دریافت واکسن باعث کاهش مرگ و میر ناشی از اپیدمی می شود ، در حالی که احترام به اقدامات پیشگیرانه مانند فاصله فیزیکی و ماسک زدن ، به خصوص پس از بازگشت اپیدمی به الجزایر در روزهای اخیر ، همچنان ادامه دارد.

به گفته فورار ، همان مراحل واکسیناسیون که در بیمارستان ها در سطح فضای باز خارج از مراکز بهداشتی درمانی انجام می شود ، از معاینه پزشکی تا 30 دقیقه ماندن گیرندگان واکسینه شده تحت نظارت پزشکی دنبال می شود.

برچسب ها: بدون برچسب

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند