افسانه قایق انگلیسی نظریه خود را در بازی های المپیک توکیو ، که در سال 2012 برگزار شد ، توسعه می دهد. 1 عکس اخبار بین المللی: اخبار AFPBB

[ad_1]

 مبدا: لندن / بریتانیا

[12 януари AFP]آقای متیو پینسنت (مقاله و رده٪ 5B٪ 5D = جام جهانی و رده٪ 5B٪ 5D = المپیک) که به مدت 4 سال متوالی از 1992 تا 2004 به عنوان پسر بچه با یک قایق قهرمان المپیک شد. مقاله و رده٪ 5B٪ 5D = جام جهانی و رده٪ 5B٪ 5D = بازی های المپیک را به دلیل ویروس جدید کرونا ویران کنید و این شهر جای پاریس ، فرانسه را به عنوان محل برگزاری مسابقات 2024 ، لغو خواهد کرد. . او ادعا می کند که “خنده دار” است که یک رویداد را جذب کنید که تعداد زیادی از مردم از سراسر جهان را به حساب توییتر خود جذب می کند (مقاله و دسته٪ 5B٪ 5D = جام جهانی و دسته٪ 5B٪ 5D = المپیک »> Twitter ) من کردم.

قرار بود بازی های المپیک توکیو سال گذشته برگزار شود ، اما به دلیل تعلیق ورزش جهانی به دلیل همه گیری عفونت ویروس کرونا (COVID-19) به تعویق افتاد. در شهر بزرگ توکیو ، تعداد مبتلایان به ویروس به سرعت در حال افزایش است و اعلامیه اضطراری صادر شده است ، اما سازمان دهنده اعلام کرده است که در سال 2021 اتفاق می افتد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.