البلد الوطنی / ستاد آغاز گفتگوی ملی فراگیر تحت نظارت رئیس جمهور جمهوری را نشان می دهد

[ad_1]

… عبدالرزاق مکری

Albilad.net / صفحه H- عبدالرزاک مکری ، رئیس جنبش جنبش برای صلح ، اولویت های حزب خود را در صورت کسب اکثریت مجلس شورای ملی ، که باید یک گفتگوی ملی جامع تحت نظارت عبدالمجید تببون رئیس جمهور را آغاز کند ، برای غلبه بر سیاسی ، نشان داد. موانع اقتصادی و اجتماعی و دستیابی به توسعه اقتصادی.

عبدالرزاک مکری محورهای اصلی برنامه حرکت جامعه برای صلح ، تحت عنوان “ر dreamیای الجزایر” را ارائه داد و خاطرنشان کرد که بر اساس 5 ستون ، یعنی اصلاحات ، آزادی ها و انتقال دموکراتیک ، تجسم اراده مردم ، سپس رسیدن به یک ملی اجماع و سرانجام تجسم توسعه اقتصادی و خدمات کشور. برای دستیابی به چشم انداز جنبش برای عبور از بحران “چند جانبه” ، ماكری بر لزوم انتخابات آزاد قانونگذاری آینده و منصفانه بودن خواست مردم تأكید كرد.

امروز ، سه شنبه ، ماکری تأیید کرد که پس از انتخابات ، “اگر اکثریت را داشته باشیم ، اقدامات برای آرام شدن را انجام خواهیم داد.” هدف آن ارسال پیام به مردم است که “ما وارد مبارزه برای قدرت نشده ایم” ، و توضیح می دهد: “ما همه زندانیان سیاسی را آزاد خواهیم کرد و احزاب و انجمن های سیاسی را اعتبار خواهیم داد.”

ماكری افزود كه پس از ظهور بلوك های “قوی” پارلمانی ، “گفتگوی ملی فراگیر” آغاز می شود. این “تحت حمایت رئیس جمهور جمهوری” است ، با اشاره به اینکه این موضوع “نیاز به همکاری بین طرفین و ریاست جمهوری” دارد و هدف آن “دستیابی به یک هم اندیشی است که به یک پیمان ملی جامع رسیده است که حقوق همه را حفظ می کند برای تنظیم آهنگ های آینده. “

سپس ، ماكری اضافه می كند ، طبقه سیاسی باید مردم را دعوت كند تا با احتمال حل بحران ، بحران را روشن كنند ، مشروط بر اینکه گام بعدی تجسم واقعی توافق با دولت در مورد وحدت و لقبی باشد كه سیاسی چشم انداز و توسعه ملی. درآمد آنها باید به جامعه نشان دهد که همه آماده تحمل بار توسعه هستند. “

در مورد چشم انداز اقتصادی ، در میان محورهای برنامه رویای الجزایر جنبش جامعه برای صلح ، این نهاد اقتصادی در بخشهای مختلف استوار است ، با تأکید بر اینکه چشم انداز اقتصادی جنبش بر اساس کشاورزی به عنوان پایه ای برای توسعه و حاکمیت. ، زیرا صنعت ستون توسعه ، قدرت و شکوفایی است. بیانگر توسعه و شکوفایی است.

به گفته ماكری ، یكی از نقشهای شركتهای كوچك ، متوسط ​​و بزرگ تأمین مشاغل است ، خصوصاً كه الجزایر برای معافیت از رانت و ایجاد توسعه اقتصادی ملی به 2 میلیون شركت نیاز دارد.

ماكری به ابتكارهای مختلف جنبش بازگشت و تأكید كرد كه ورود حماس به نبرد انتخاباتی “هدف رقابت قدرت و كرسی نیست ، بلكه خدمت و بهبود زندگی الجزایری ها و ایجاد م institutionsسسات است.” وی تأکید کرد که انتخابات ستون زندگی سیاسی است “که فقط در انتخابات آزاد و عادلانه ظاهر می شود. فقط انتخابات می تواند برای مقابله با بحران ها به این مهم دست یابد.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *