البلد ملی / 17 سال زندان برای عاشور عبدالرحمن در پرونده 2300 میلیاردی

[ad_1]

عاشور عبدالرحمن

Albilad.net – Samia.m – در حالی که شش متهم دستگیر شده تبرئه شدند ، 17 سال زندان برای عاشور عبدالرحمان با 2300 میلیارد پرونده ، دادگاه تجدیدنظر شورای قضایی الجزایر امروز سه شنبه تصمیمات خود را در پرونده عاشور عبدالرحمن و متهم در رسوایی بانک 2300 میلیارد سانتی متر.

دادگاه متهم اصلی دستگیر شده عاشور عبدالرحمن و هم متهم وی A. ربه را به 17 سال حبس محكوم كرد و از بین 16 نفر كه دستگیر نشده اند ، شش متهم غیر مجازات را تبرئه كرد. و مربوط به تمام اصطلاحاً “L. Malika “،” S. beautiful “،” K. Mohammed “، T. سامر ، “بی. العربی و احمد. n ”

متهمان به اتهامات مربوط به جرم جنایی رهبری انجمن برای اقدامات غیرقانونی ، مشارکت در سوisa استفاده از وجوه عمومی ، کلاهبرداری و صدور چک بدون تعادل تحت تعقیب قرار گرفتند. بدون تعادل بررسی کنید. صدور چک بدون مانده. عبدالرحمان عاشور پرونده جنایات 2100 میلیارد سنت را توسط بانک ملی الجزایر با جرم کلاهبرداری مالی دنبال می کند.

لازم به ذکر است که دیوان عالی کشور یک درخواست تجدیدنظر از طریق عبد الرحمن عاشور را پذیرفت و پس از گذراندن 15 سال از حکم عمومی صادر شده علیه وی ، برای مدت بیش از 5 سال بدون برنامه باقی ماند. 18 سال حبس مثر برآورد شده است و آشور تمام اتهامات علیه خود را به طور کامل و جزئی رد کرد. در کل 1957 ، که همه آنها به یک دوره 18 روزه محدود می شوند. او چکی از وی دریافت نکرده است. وی علیرغم درخواستهای مكرر كتبی ، هیچ كدام از آنها را ندید ، و آن را دلیل قانع كننده ساخت پرونده ای علیه خود دانست.

متهم عاشور عبدالرحمن با تأکید بر اینکه همه شرکت هایش در محل کار خود هستند و امروز نیز در بحبوحه همه گیری تاج و تخت هستند ، و همچنین سوال قاضی در مورد افتتاح حساب بانکی برای همسرش ، با تأکید بر اینکه همه شرکت های او در محل خود فعال هستند و همچنان فعال هستند ، منکر این موضوع شد. بدون اطلاع وی ، عاشور عبدالرحمن پاسخ داد که او در واقع برای تسویه پول متعلق به فرزندانشان به نام همسرش در بانک ملی الجزایر حساب باز کرده است. وی ارتباط خود با برخی از متهمان را که اکثر آنها از عدم حضور پرونده استفاده کردند ، از جمله متهم “ب.” موسی که هنگام باز کردن حساب برای خود در دفاتر عین البیان و چرچیل بدون اطلاع وی ، آن را امضا کرد. محمد الامین. عاشور عبدالرحمن پاسخ داد که وی یکی از دوستان نزدیک وی در کار بوده و آنها با هم کار کرده اند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.