large-115726ميناء-جنجن-بديل-اقتصادي-لدول-الساحل-عن-موانئ-السنغال-والبنين-27bea.jpg

ایالت / بندر جینجین “جایگزین اقتصادی” برای کشورهای ساحل برای بنادر سنگال و بنین است

بندر جین جین ، ایالت جیژل

Albilad.net – رئیس جمهور و مدیرعامل بندر جنجین بواب عبدالسلام در بیانیه ای به رادیو صتیف اعلام کرد که جلسات برگزار شده است با نمایندگی های اقتصادی در Setif ، که با بندر Jengen روابط تجاری و اقتصادی دارند ، به نگرانی های آنها در مورد تسهیلات ارائه شده توسط شرکت گوش فرا دهند.

بوآب گفت که هدف از این جلسات “برجسته سازی سیاست الجزایر برای ایفای نقش بندر جونجین در تجارت آزاد با کشورهای آفریقایی” است.

این مقام مسئول افزود که Setif wilaya “در زمینه اتصال بندر با کشورهای اروپایی در زمینه تدارکات به عنوان پایانه مبادله بین آفریقا و اروپا از اهمیت زیادی برخوردار است”.

بواب اطمینان داد که بندر ژنگن به دنبال تسهیل عملیات صادرات و ارائه کلیه امتیازات به فروشندگان برای رسیدن به 05 میلیارد دلار صادرات غیر هیدروکربن در سال جاری است.

در مورد منطقه تجارت آزاد آفریقا ، بواب گفت كه بندر ژنگن با مقامات نیجر ، مالی و چاد در ارتباط شدید است تا آنها را تشویق كند بندر را “بندری برای صادرات محصولات خود و واردات محصولات صادر شده به آن را از کشورهای دیگر. “

در همین رابطه سخنگوی گفت که بندر Jengen برخلاف استفاده از بنادر سنگال یا بنین ، به مرور به سود این کشورها و همچنین در کاهش هزینه ها کمک می کند.

برچسب ها: بدون برچسب

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند