317x450x187147237_359177232219165_752799946395730213_n.jpg.pagespeed.ic_.cRKbzt57KS.jpg

اینها تصمیماتی است که توسط نهاد انتخاباتی 24 ساعت قبل از شروع مبارزات انتخاباتی برای تصویب قانون گرفته شده است

Albilad.net / n- مرجع مستقل انتخابات ملی تصمیم گرفته است نامزدهای زن را برای انتخابات قوه مقننه آتی از انتشار اجباری عکس های آنها در برگ رأی گیری معاف کند ، به شرط آنکه نماینده حزب یا لیست مستقل درخواست عزل خود را به نماینده نماینده ایالت ارائه دهد. قدرت. ارگان افتخاری من نیز پس از اعتراضی که دریافت کرد شماره های شناسایی را بررسی کرد.

محمد شرفی ، رئیس مرجع ملی مستقل انتخابات اقدامات مختلفی را انجام داده است ، از جمله امکان معافیت نامزدهای زن برای انتخابات آینده قانونگذاری از انتشار اجباری عکس های آنها در برگه رای ، به شرط ارائه نماینده حزب یا لیست مستقل درخواست معافیت. نماینده نماینده ولایت نهاد منتخب. و این پیش از ظهر امروز چهارشنبه 19 مه 2021 است.

محمد شرفی همچنین به دنبال اعتراض و اظهاراتی که وی از طرف احزاب یا لیست های رایگان دریافت کرد ، به دلیل پذیرش شماره شناسایی احزاب سیاسی و لیست های مستقل ، باعث شد وی “تصویب شماره شناسایی پیوسته سریال یک لیست مستقل “همانطور که با نمایندگان لیستهای آزاد توافق شده است و بنابراین تعداد جدید لیستهای مستقل از 29 به بالا مطابق ترتیب لیست در ایالت می شود ، به عنوان مثال اولین لیست در ویلای آدرار که دارای شماره 01/01 می باشد شماره 29 او. و اولین لیست در ایالت Blida / 01/09 شماره 29 می شود و غیره. در حالی که لیست 9/10 شماره 38 می شود. و این بعد از سردرگمی بزرگ ناشی از قرعه کشی اول است که افتخار من کنترل شده دو روز پیش

از سوی دیگر ، منابعی از اداره ملی مستقل انتخابات فاش کردند که محمد شرفی روز گذشته ، سه شنبه ، با یک روش سخنرانی از راه دور با حضور پزشکان کنترل کننده پروتکل بهداشتی در ایالت های مختلف ، ریاست محمد شرفی را بر عهده داشت ، جایی که محمد شرفی بر لزوم “احترام دقیق” برای پروتکل بهداشتی. در طول مبارزات انتخاباتی “،” با تعلیق هرگونه جلسه عمومی که اقدامات پیشگیری از ویروس کرونا ویروس کرونا را رعایت نکند “

از طرف دیگر ، مرجع ملی مستقل انتخابات این هفته متن اجرایی مربوط به تعریف چگونگی ارائه حمایت دولتی برای تأمین هزینه های مبارزات انتخاباتی جوانان را صادر می کند. در همین زمینه ، محمد شرفی ، رئیس نهاد مستقل انتخابات ملی و کمال بلژود ، وزیر کشور ، گروه های محلی و برنامه ریزی شهری ، دوشنبه گذشته در مقر نهاد مستقل انتخابات ملی دیدار کردند تا سازوکارهای لازم برای اجرای محتوای این فرمان به نفع کاندیداهای آزاد جوان است که در روز رأی دادن زیر چهل سال ندارند.

در همین راستا ، یک کمیته مشترک بین مقامات مستقل ، وزارت کشور ، گروه های محلی ، برنامه ریزی شهری و وزارت دارایی تشکیل شده است که متن را برای اجرا آماده می کند ، مربوط به تعریف بودجه برای حمایت دولت از برای مبارزات انتخاباتی برای نامزدهای جوان آزاد که در روز انتخابات کمتر از چهل سال سن دارند قبل از شروع مبارزات انتخاباتی هزینه ها را پوشش دهید.

در این زمینه ، آخرین شماره روزنامه رسمی با صدور حکمی اجرایی ، روشهایی را برای پوشش هزینه های تبلیغات ایالت برای نامزدهای جوان مستقل زیر چهل سال اعلام کرد.

برچسب ها: بدون برچسب

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند