“بارانی بارانی آنی” ، که به ارسال ناهار به بیمارستان در ووهان ادامه داد این بار کودکان فقیر در استان محلی سیچوان 1 عکس را پشتیبانی می کند اخبار بین المللی: اخبار AFPBB

[ad_1]

[23 януари, Тохо Шинпо]استان هوبئی ، چین ، که به دلیل عفونت ویروس کرونا در زمستان گذشته قفل شده بود (مسدود شدن شهر) (مقاله و گروه٪ 5B٪ 5D = جام جهانی و گروه٪ 5B٪ 5D = المپیک “> هوبئی) در ووهان (مقاله و دسته٪ 5B٪ 5D = جام جهانی و گروه٪ 5B٪ 5D = المپیک “> ووهان) زنی در بیست سالگی داشت که به ارسال رایگان ناهار برای متخصصان بهداشت ادامه می داد. این زن که به جای لباس محافظ بارانی می پوشید ، “کت بارانی Unnie” نامیده می شد و به تغذیه ذهن و بدن پزشکان ادامه می داد. فعالیت های وی توسط سازمان ملل بسیار ارزشمند است و او اکنون سخت تلاش می کند تا از کودکان فقیر در مدرسه در زادگاهش سیچوان حمایت کند (مقاله و گروه٪ 5B٪ 5D = جام جهانی و گروه٪ 5B٪ 5D = بازی های المپیک).

نام این زن لیو سنگ است (مقاله و گروه٪ 5B٪ 5D = جام جهانی و گروه٪ 5B٪ 5D = المپیک “> لیو شیان). دانشگاه کشاورزی سیچوان (مقاله و دسته٪ 5B٪ 5D = جام جهانی و گروه٪ 5B٪ 5D = بازی های المپیک پس از فارغ التحصیلی از “> دانشگاه کشاورزی سیچوان” ، وی در چنگدو (مقاله و دسته٪ 5B٪ 5D = جام جهانی و گروه٪ 5B٪ 5D = بازی های المپیک >> چنگدو) تجارت را شروع کرد تا ناهار را با غذا به او یک مالک جوان است که بیش از مغازه دارد. در اوایل فوریه سال گذشته ، هنگامی که شهر ووهان مسدود شد ، وی گفت: “در بیمارستان ووهان ، بیمارستان پر از غذا برای بیماران و پزشکان و پرستاران است. هر روز یک لیوان رشته فرنگی بخورید. من از اخبار دریافتم که “ما از رژیم پزشکان پشتیبانی خواهیم کرد” و تصمیم گرفتم که از روز بعد برای ناهار به صورت رایگان.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.