جنبش ملی البلاد / جنبش البنا بیانیه ای در مورد دیدار بن کارینا با رئیس جمهوری صادر کرد

[ad_1]

طرف جلسه

albilad.net – امشب ، جنبش ملی سازندگی بیانیه ای را در مورد پذیرش عبد الكادر بنگرنا رئیس جنبش توسط عبدالمجید طبونه ، رئیس جمهوری ، به عنوان بخشی از رایزنی های سیاسی برای تشكیل دولت صادر كرد.

در این بیانیه آمده است: “این رایزنی ها بر روی بسیاری از موضوعات ملی مربوط به نیازهای شهروندان ، اقتصاد ملی ، امنیت ملی و تشکیل دولت متمرکز بود ، که ما می خواستیم آن را به عنوان یک دولت کماندوی سیاسی توصیف کنیم تا چالش های موجود و مورد انتظار را برآورده سازد. سطح جبهه داخلی و محیط منطقه ای. “

“در این زمینه ، جنبش ملی ساخت و ساز گام های برداشته شده در زمینه تکمیل روند قانون اساسی و همچنین گفتگوی مسئولانه را که رئیس جمهور جمهوری با طبقه سیاسی نماینده بلوک های پارلمانی آغاز کرد ، در مورد پرونده های ملی و ماهیت ارزیابی کرد. دولت بعدی و اولویت های آن. “، بیانیه اضافه شده است.

این جنبش همچنین در بیانیه ای “مواضع خود در مورد چشم انداز آینده کشور برای پیروزی در تعهد توسعه و ثبات اقتصادی و اجتماعی” را تأیید کرد.

این جنبش در بیانیه ای گفت: “این جلسه فرصتی برای انتقال بسیاری از نگرانی های شهروندان در مورد ارتقا of دموکراسی ، حفاظت از روند انتخابات ، اخلاق زندگی سیاسی و به طور کلی آرزوهای شهروندان بود.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *