لیونل مسی در میان کاندیداهای استفاده از اقامتگاه های LPA در دالی براهیم است! .. داستان چیست؟

[ad_1]

Albilad.net – محمد عبدالمومن – لیونل مسی در سال 1980 در استان عین دفلا متولد شد ، بنابراین نام یکی از افراد ثبت شده در لیست های محلی شهروندان دارای حق استفاده از مسکن تبلیغاتی با حمایت LPA در شهرداری دالی براهیم در استان الجزایر است. .

این شهرداری واقع در غرب پایتخت کشور ، شب گذشته ، چهارشنبه شب ، پس از ثبت نام از طریق یک بستر الکترونیکی اختصاص داده شده به پروسه ، اما به طرز عجیبی ، لیست های اولیه شهروندان معرفی شده برای استفاده از مسکن در قالب مسکن یارانه ای را منتشر کرد که نام ملی پوش آرژانتین و ستاره باشگاه فوتبال اسپانیا بارسلونا از جمله 2543 نام بود. در لیست های ثبت شده ، بیشتر آنها به دلیل محدودیت سهم ارائه شده به شهرداری ها در این برنامه ، مسکن دریافت نخواهند کرد.

این اولین بار نبود که نام کک آرژانتینی و سایر افراد مشهور در لیست های مسکن در الجزایر قرار می گرفت ، زیرا تصادفات با ثبت نام تصادفی بارها در لیست نامزدهای مسکن “ساده” در گذشته تکرار شده است سال ها.

اولین اظهار نظر از شهرداری دالی ابراهیم در مورد حادثه ثبت نام “مسی” در لیست های مسکن LPA

شهرداری دالی براهیم در اولین اظهار نظر خود درباره این حادثه پنجشنبه شب در بیانیه ای به امضای رئیس شورای مردمی شهرداری گفت كه لیست های درج شده در صفحه فیس بوك آن متعلق به لیست های ثبت شده در بستر الکترونیكی ایالت است.

در بیانیه ای ، شهرداری گفت که “لیست مشترکانی که مایل به دریافت مسکن تبلیغاتی یارانه ای هستند و در سیستم الکترونیکی این کشور ثبت شده اند ، نام های جعلی و بی اساس را نشان می دهد” ، با اشاره به نام “لیونل مسی” و “رونالدو زیدان” در لیست های منتشر شده ظاهر شد

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *