مقالات علمی مربوط به “دو دوره قدرتمند جهان” در ایالات متحده و چین نیز باعث تقلب در کاغذ می شود 1 عکس اخبار بین المللی: اخبار AFPBB

[ad_1]

[14 януари, Тохо Шинпо]تعداد مقالات علمی شاخص اصلی جنبش تحقیق و توسعه در یک کشور است. در سال های اخیر ، کیفیت و کمیت اسناد محققان چینی قابل مقایسه با اسناد ایالات متحده است و ما در حال ورود به “دوران آمریکا و چین با دو نقطه قوت” هستیم ، اما هنوز مواردی از جمله تقلب در کاغذ وجود دارد.

اواخر سال گذشته ، انستیتوی تحقیقات علوم ، فناوری و اطلاعات چین ، که مستقیماً به دولت چین گزارش می دهد ، اعلام کرد که چین دومین مقاله در جهان از نظر تعداد مقالات بین المللی با کیفیت بالا در سال 2019 است. 190،661 مقاله منتشر شده در سطح بین المللی مجلات دانشگاهی و تعداد زیادی ذکر شده است از این تعداد ، ایالات متحده با 62،717 (32.9٪ سهم) در جایگاه اول قرار دارد و پس از آن چین با 59،867 (31.4٪) قرار دارد. براساس دانشگاه ، دانشگاه Qinghua (مقاله و گروه٪ 5B٪ 5D = جهان) پس از 4413 کتاب در دانشگاه هاروارد (مقاله و گروه٪ 5B٪ 5D = جام جهانی و گروه٪ 5B٪ 5D = المپیک >> دانشگاه هاروارد) در رتبه دوم قرار دارد. جام و رده٪ 5B٪ 5D = المپیک “> دانشگاه Tsinghua) با 2420 در رده دوم قرار گرفت. 10 نفر برتر: دانشگاه Tsinghua ، دانشگاه ژجیانگ (مقاله و گروه٪ 5B٪ 5D = جام جهانی و گروه٪ 5B٪ 5D = المپیک) > دانشگاه ژجیانگ) ، دانشگاه شانگهای جیائو تانگ (عضو و گروه٪ 5B٪ 5D = جام جهانی و گروه٪ 5B٪ 5D = چهار مدرسه رتبه بندی شده ، بازی های المپیک> دانشگاه شانگهای ژائو تانگ) و دانشگاه پکن (مقاله و گروه٪ 5B٪) 5D = جام جهانی و رده٪ 5B٪ 5D = بازی های المپیک> دانشگاه پکن) ایالات متحده دارای پزشکی بالینی و علوم پایه علوم پایه است و چین دارای مقالات زیادی در زمینه علوم مواد ، شیمی ، مهندسی و ریاضیات است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *