ملی البلاد / “العفلان” فواد اسپوتا را به عنوان معاون به نفع گوجیل انتخاب می کند

[ad_1]

ابوالفضل بادجی

Albilad.net – عبدالله نادور – امروز ، سه شنبه ، شورای ملی تجدید ساختارهای خود را آغاز کرد زیرا نمایندگان جبهه آزادیبخش علاوه بر تعدادی از اعضای کمیته دائمی در اتاق دوم پارلمان ، معاون گوگل را نیز انتخاب کردند. برخلاف دستورالعمل های دبیرکل جبهه آزادیبخش ملی بادجی ابو الفضل ، نمایندگان حزب در شورای ملی نمایندگان حزب را در ساختارهای اتاق دوم پارلمان با حضور 58 عضو انتخاب کردند. کمیته های شورا

توسل العفلان به شورای ملی بر اساس تصمیمی است که هفته گذشته توسط دفتر پارلمان اتخاذ شد ، و تصویب اصل انتخابات سالانه برای مقامات ساختارهای پارلمانی ، “مندرج در سیستم داخلی مجلس شورای ملی” ، و تجسم آنچه در جلسه دفتر شورای ملی در روز سه شنبه ، 22 ژوئن ، در مورد “تصویب انتخابات” در روند تجدید ساختار “در جهت ابتکار عمل در تعیین معیارهای انتخاباتی برگزاری برگزار شد ، گفته شد. موقعیت ها در ارگان ها و بدنه های شورای ملی “و همچنین” به منظور تعمیق عمل دموکراتیک در نهاد “.

توسل اعضای شورای ملی از بلوک العفلان به انتخابات نقض صریح دستورالعمل های دبیرکل حزب بااجی ابوالفضل حزب است که اخیراً تعدادی تصمیم گرفت که توسط نمایندگان حزب رد شد در شورای ملی زیرا بادجی تصمیم گرفت وظایف و انتصابات خود را در گروه پارلمانی حزب جبهه خاتمه دهد. جبهه آزادی ملی در شورای ملی و انتصاب محمد بوباتیما به عنوان رئیس گروه پارلمانی جبهه آزادی ملی.

احمد هرشی به عنوان معاون رئیس جمهور منصوب شد و بادجی اخیراً المیرتر اسماعیل را به عنوان گزارشگر منصوب کرد ، اما بلوک حزب در اتاق دوم پارلمان تصمیم دیگری گرفت و فواد اسپوتا به عنوان معاون به نفع گوگل انتخاب شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *