ملی / فرانسه از چهارشنبه به شهروندان اروپایی واکسینه شده اجازه ورود می دهد

[ad_1]

albilad.net- وزارت حمل و نقل فرانسه امروز جمعه اعلام كرد كه شهروندان اروپایی كه كاملاً در برابر ویروس كرونا ویروسی كه باعث بیماری می شود واكسین شده اند (Covid-19) حق دارند بدون نیاز به آزمایش PCR وارد كشور شوند. عفونت

همین ارگان در توییتی در حساب توئیتر خود اعلام کرد که این روش از روز چهارشنبه آینده اعمال می شود.

همان منبع نشان داد که مسافران به فرانسه باید نتیجه آزمایش منفی PCR را حداکثر در 72 ساعت ارائه دهند.

قوانین جدید سفر فقط در مورد افرادی که به طور کامل علیه ویروس واکسینه شده اند اعمال می شود ، به این معنی که مسافران باید دوز دوم واکسن (Pfizer / Biontech) ، (AstraZeneca) یا (Moderna) حداقل دو هفته قبل دریافت کنند.

افرادی که با یک دوز واکسن از شرکت آمریکایی (جانسون و جانسون) واکسینه شده اند ، می توانند پس از چهار هفته وارد فرانسه شوند بدون اینکه نتیجه آزمایش منفی ارائه دهند.

مسافران استرالیا ، نیوزیلند ، کره جنوبی ، ژاپن و لبنان که کاملا واکسینه شده اند نیز از محدودیت های آزمایش معاف خواهند شد.

طبق همین مرجع ، مسافرانی که واکسینه نشده اند فقط به دلایل خوب می توانند وارد شوند و مجبورند در بدو ورود به مدت یک هفته خود را منزوی کنند.

فرانسه جزئیاتی از نحوه ورود مسافران ایمن شده از اتحادیه اروپا و همچنین کشورهای غیر اتحادیه اروپا را به این کشور فاش کرده است.

این محدودیت ها مانند قرنطینه های اجباری و ممنوعیت سفر جزئی برای مسافران کاملا واکسینه شده از خارج از اتحادیه اروپا ، از جمله انگلستان و ایالات متحده را از بین می برد.

طبقه بندی کشورها را به سه لیست تقسیم می کند و قوانینی را در مورد مسافران واکسینه شده و واکسینه نشده از هر یک از لیست های سه سطح اعمال می کند به شرح زیر:

سبز: همه کشورهای اتحادیه اروپا و منطقه شینگن و همچنین کشورهایی که ویروس در آنها شیوع زیادی ندارد ، مانند استرالیا ، کره جنوبی ، اسرائیل ، ژاپن ، نیوزیلند ، سنگاپور و لبنان.

نارنجیدر صورت انتشار ویروس ، کشورها به رنگ نارنجی و در الجزایر طبقه بندی می شوند ، اما کنترل می شوند و توزیع گسترده ای از انواع وجود ندارد.

قرمز: کشورهایی که ویروس هنوز گسترده است و “وجود نگران کننده انواع Covid” وجود دارد. این کشورها عبارتند از: آفریقای جنوبی ، آرژانتین ، بحرین ، بنگلادش ، برزیل ، بولیوی ، کلمبیا ، کاستاریکا ، هند ، نپال ، پاکستان ، سریلانکا ، سورینام ، ترکیه و اروگوئه.

شرایط شرکت

هر کلاس یا رنگ قوانین متفاوتی برای مسافران واکسینه شده و واکسینه نشده دارد و مقامات روش ها را به شرح زیر تعریف کرده اند:

لیست سبز: مسافر کاملاً واکسینه شده است ، بنابراین نیازی به ورود اضافی نیست یا واکسینه نشده و لازم است طی 72 ساعت گذشته آزمایش Covid منفی (آنتی ژن یا PCR) انجام دهد.

نارنجی: بنابراین لازم است ایمن سازی کامل شود تا آزمایش کووید منفی (آنتی ژن یا PCR) طی 72 ساعت قبل از سفر به فرانسه انجام شود یا واکسینه نشود ، فقط به دلایل اساسی یا برای دسته خاصی از مسافران مجاز به سفر است و باید واجد شرایط باشد یک آزمایش Covid منفی (آنتی ژن یا PCR) طی 72 ساعت قبل از سفر و قرنطینه به مدت هفت روز پس از ورود قبل از آزمایش دوم انجام دهید.

قرمز: برای مسافران کاملا واکسینه شده ، سفر به فرانسه فقط به دلایل اساسی مجاز است و افراد واجد شرایط باید آزمایش Covid منفی (آنتی ژن یا PCR) را انجام دهند که ظرف 48 ساعت قبل از سفر انجام شود و قبل از آزمایش دوم قرنطینه هفت روز انجام شود. فقط به دلایل اساسی و به دلیل دسته خاصی از مسافران سفر کنید.

افراد واجد شرایط باید آزمایش Covid منفی (آنتی ژن یا PCR) را طی 48 ساعت قبل از سفر و قرنطینه به مدت 10 روز پس از ورود انجام دهند.

واکسیناسیون کامل به معنای کسانی است که حداقل چهارده روز قبل از تاریخ سفر واکسیناسیون کامل دریافت کرده اند (و چهار هفته برای واکسن جانسون و جانسون).

اگرچه فرانسه به طور موثر برای تعطیلات چراغ سبز نشان می دهد ، اما بریتانیایی هایی که به فرانسه سفر می کنند ، باید ظرف 10 روز پس از بازگشت به انگلیس ، خود را منزوی کنند.

آنها همچنین باید حداقل برای دو آزمایش بپردازند ، در حالی كه تأمین كنندگان پیشنهادی دولت در حال حاضر تا 390 پوند هزینه می گیرند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.