ویژگی کاندوم ساگامی

ویژگی کاندوم ساگامی

همانطور که می توانید بر اساس ابعاد آن قضاوت کنید، این کاندوم برای کسانی که معمولاً از کاندوم معمولی یا کوچکتر استفاده می کنند مناسب است . عرض اسمی در واقع کمی بیشتر از عرض کاندوم لاتکس معمولی است، اما به خاطر داشته باشید که پلی اورتان (که این کاندوم از آن ساخته شده است) کشش کمتری نسبت به لاتکس دارد. بنابراین احساس سفتی و منقبض شدن ممکن است در مورد اندازه نامناسب آشکارتر باشد.

جهت مطالعه بیشتر ذرباره کاندوم ساگامی کلیک کنید

اگرچه کشش کمتری دارد، اما به این معنی نیست که از قابلیت اطمینان کمتری برخوردار است. استانداردهای ایمنی ساگامی اطمینان و امنیت هر کاندوم پلی اورتان تولید شده را تضمین می کند. با توجه به ضخامت آن، از مقداری نیرو استفاده کردم تا آن را تا جایی که می‌رفت بکشم، اما یک تکه باقی ماند.

هر نمونه کاندوم در یک جعبه کاغذی کوچک و تمیز عرضه شد، و در زیر می‌توانید ظاهر آن را پس از باز کردن آن مشاهده کنید:

 

پس از باز کردن فویل در بالا (البته سمت راست) چگونه از نزدیک به نظر می رسد. برای مقایسه کاندوم پوست بدون پوست Okamoto را در سمت چپ قرار دادم که ضخامت آن 0.047 میلی متر است. واضح است که برای دیدن تفاوت به میکروسکوپ نیاز ندارید – ساگامی بسیار نازکتر است!

در نگاه اول این کاندوم به قدری نازک و شکننده است که برخی ممکن است در دوام آن تردید داشته باشند. با این حال، همانطور که خواننده ما تأیید کرد، این خود را در استفاده عملی ثابت کرد.

آیا بوی معمول کاندوم لاتکس را می شناسید؟ خوب این کاندوم اصلاً بو ندارد و فکر می کنم شما هم قبول دارید که این یکی از ویژگی های منظم کاندوم پلی اورتان است. از طرف دیگر نازکی بسیار زیاد و این واقعیت که کشش کمتری دارد، باز کردن آن را کمی سخت‌تر می‌کند.

چیزی که احتمالاً می خواهید بدانید این است که “آیا واقعاً می توانید تفاوت را احساس کنید؟” خوب، دو نمونه توسط یک پسر از یک محیط مطالعه دور است. اما بله، خواننده ما که آن را امتحان کرده است آن را دوست دارد و می گوید که واقعاً می تواند تفاوت را احساس کند.

یا صبور باشید تا زمانی که فروش در سراسر جهان منتشر شود. قیمت خرده فروشی پیشنهادی برای بسته 5 عددی 1200 ین ژاپن است که حدود 12 دلار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *