چین از مردم می خواهد “در هنگام پیشگیری از سال جدید کرونا” از بازگشت به خانه خودداری کنند “، شرکت ها همچنین جایزه ویژه دریافت می کنند 1 عکس اخبار بین المللی: AFPBB

[15 януари Тохо Шинпо]تعطیلات جشنواره بهار (سال نو قدیمی ، مقاله و دسته٪ 5B٪ 5D = جام جهانی و دسته٪ 5B٪ 5D = Olympics “> سال جدید قمری) ، که چینی ها بیشترین ارزش را در طول سال دارند ، نزدیک می شود. در یک سال عادی 1 میلیارد مردم به خانه یا مسافرت سفر می کنند و گفته می شود “بزرگترین مهاجرت ملی در جهان” است. با این حال ، ویروس کرونا ویروس جدید در چین در حال گسترش است و دولت و مقامات محلی خواستار “خویشتنداری” و “دیر بازگشت به خانه” هستند. ، و برخی از شرکت ها در حال پرداختن پاداش ویژه به کارگرانی هستند که به خانه خود برنمی گردند.

در چین ، تعطیلات پایان سال و سال نو مورد تأکید قرار نمی گیرند ، مگر در تاریخ 1 ژانویه به عنوان یک تعطیلات ملی ، قبل و بعد از آن مانند گذشته است. جشنواره بهاری امسال 12 فوریه است. تعطیلات رسمی از 11 تا 17 فوریه است که روز بزرگ است ، اما حتی کارگران مانند کارمندان اداری که مرخصی استحقاقی می گیرند و تعطیلات را بهم پیوند می دهند و کارگران مهاجر که اغلب قبل از جشنواره بهار منقضی می شوند ، غیر معمول نیست که مردم نیم ماه یا یک ماه استراحت کنند. در تعطیلات ، بستگان به نوبت به خانه هایشان می روند ، سال نو را جشن می گیرند و غذا و نوشیدنی را رد و بدل می کنند. دانشجویان و کارگران جوان نیز در خانه همکلاسی های سابق جمع می شوند تا روابط قدیمی را گرم کنند.

برچسب ها: بدون برچسب

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند