Albilad Sports / کوکاکولا مطابق با رفتار رونالدو است!

[ad_1]

Albilad Net – M.kh – کوکا کولا ، یک شرکت نوشابه ، در هنگام کنفرانس مطبوعاتی قبل از دیدار کشورش و مجارستان در مسابقات قهرمانی اروپا 2020 ، رفتار کریستیانو رونالدو ، ملی پوش پرتغالی را با برداشتن دو بطری نوشیدنی پاسخ داد.

طبق وب سایت آمریکایی Whats News 2 Day ، این شرکت گفت: “همه حق دارند نوشیدنی های مورد علاقه خود را بنوشند” ، خاطرنشان کرد که بازیکنان شرکت کننده در مسابقات قهرمانی یورو از این پس آب ، کوکاکولا و “کوکاکولا صفر” تأمین می شوند. قند.”.

و هنگامی که ستاره پرتغالی دو بطری را از نوشابه خارج کرد ، با اشاره به بطری در دست خود ، با وجود اینکه کوکا کولا یکی از حامیان مالی رسمی است ، به پیروان خود توصیه کرد که آب بنوشند. مسابقات یورو 2020.

این رفتار رونالدو باعث تمسخر در شبکه های اجتماعی شد زیرا آنها ویدئویی از پخش این بازیکن را در آسیا قبل از شروع جام جهانی 2006 آلمان نشان دادند و از این بازیکن به عنوان “منافق” یاد کردند!.

در یک زمینه جداگانه ، روزنامه انگلیسی “گاردین” اشاره کرد که سهام این شرکت بلافاصله از 56.10 به 55.22 دلار کاهش یافت ، زیرا ارزش بازار “کوکاکولا” پس از سقوط سهام آن از 242 به 238 میلیارد دلار کاهش یافت ، که متضرر شد ضرر 4 میلیارد دلار.

https://www.youtube.com/watch؟v=ssLdptnMAUM

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.